Dezynsekcja

Dezynsekcja polega na usuwaniu wszelkich insektów – szkodników, które na co dzień są niebezpieczne i wpływają niekorzystnie na komfort naszego życia.

W ramach dezynsekcji usuwamy takie owady jak komary, kleszcze, prusaki, pluskwy, karaluchy, muchy czy mrówki.

kontakt@dddezynfektor.pl tel. +48 798 362 222

Zwalczanie szkodników

Właściciele domów i firm w województwie mazowieckim, stają w obliczu różnych szkodników atakujących ich budynki. Owady trafiają do domu w celu poszukiwania schronienia lub pożywienia.

Najczęściej spotykanymi owadami w mieszkaniach czy podwórkach są komary, kleszcze, pluskwy, mrówki, pchły, karaluchy czy prusaki.

Eksperci od komarów i zwalczania szkodników w DDDezynfektor mogą zapewnić Ci spokój, fachowo pomagając w usuwaniu niechcianych szkodników z domu lub firmy – i upewniając się, że nie wrócą. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usług przeciw komarom, czy zabiegów na mrówki w cieplejszych miesiącach, czy po prostu chcesz zapewnić ochronę swojego domu lub firmy przez cały rok, zadzwoń do nas już dziś!

Odkomarzanie - zwalczanie komarów

Kiedy w Polsce nadchodzi pora komarów, często zamiast spędzać czas na podwórku, wchodzimy do środka. Komary psują nam te cieplejsze miesiące i narażają nas na groźne choroby, a przede wszystkim psują poczucie komfortu. Na szczęście DDDezynfektor może pomóc! Nasza usługa zwalczania komarów to coś więcej niż środek odstraszający, to zabójca, który na dobre eliminuje te wysysające krew szkodniki.

Od lat pozbywamy się komarów i szkodników w województwie mazowieckim! 

Nasze unikalne podejście do usługi zamgławiania i opryskiwania komarów

Usługa odstraszania komarów zaczyna się od dokładnej kontroli Twojej nieruchomości przez wysoko wyszkolonego technika z naszego zespołu. Po zakończeniu inspekcji przedstawimy Ci plan zabiegu, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Naszym celem jest wykrycie warunków sprzyjających egzystencji komarów, zwalczanie obecnych osobników i przerwanie cyklu lęgowego, abyś mógł cieszyć się swoim podwórkiem.

INSPEKCJA KOMARÓW I ZASTOSOWANIE LARWICYDÓW

Dokładnie sprawdzimy Twoją posiadłość pod kątem oznak aktywności komarów i zidentyfikujemy tereny lęgowe. Zaczniemy od oczywistych obszarów (stare opony, wiadra, taczki i zatkane rynny) i opróżnienia z nich wody. 

OPRYSK NA KOMARY

Komary są powszechnie spotykane na drzewach, krzewach i innych gęsto zalesionych obszarach, ponieważ żywią się nektarem roślinnym. Więc użyjemy skutecznego zamgławiacza, aby namierzyć te obszary za pomocą regulatora wzrostu i środka owadobójczego. Zabieg ten zabija komary w kontakcie i wiąże się z listowiem, gdzie działa odstraszająco przez wiele tygodni.

Odkleszczanie - pozbądź się kleszczy!

Kleszcze mogą osiedlać się w domu na podwórku czy w biurze na wiele sposobów. Nawet jeśli nie masz ogrodu, Ty i Twoje zwierzęta możecie przenosić pasożyty wewnątrz pomieszczeń. Kleszcze są niebezpieczne, co oznacza, że ​​profesjonalne metody zwalczania kleszczy muszą być stosowane od razu po rozpoznaniu inwazji tych owadów. Nasze skuteczne metody eksterminacji i zapobiegania kleszczom gwarantują osiągnięcie najlepszych możliwych rezultatów.

USUWANIE KLESZCZY I LECZENIE

Kleszcze są bardziej aktywne w cieplejszych miesiącach, ale są problemem przez cały rok. Upewnienie się, że odpowiedni specjalista jest dostępny, aby pomóc Ci w leczeniu i zapobieganiu kleszczom, ma kluczowe znaczenie. Jako zaufana profesjonalna firma zajmująca się ochroną przed szkodnikami, gwarantujemy, że Twoja rodzina i zwierzęta zostaną zabezpieczone przed kleszczami.

JAK ROZPOZNAĆ KLESZCZE

Kleszcze mają zwykle długość od 2 do 6 milimetrów. Są czerwonawo-brązowe i mają osiem nóg. Większość ludzi rozpoznałaby kleszcza natychmiast po zauważeniu jego obecności. Krwiożercze stworzenia zwykle chowają się pod opadłymi liśćmi lub w wysokiej trawie i potrafią skakać zaskakująco daleko jak na swój rozmiar, gdy widzą przechodzącą ofiarę.

Istnieją trzy etapy życia kleszczy, które w okresie dojrzewania mogą rosnąć nawet 200 razy w porównaniu do ich wielkości w okresie larwalnym. Należy pamiętać, że kleszcze żywią się nie tylko ofiarami stałocieplnymi, takimi jak ludzie i zwierzęta domowe, ale także tymi zimnokrwistymi.

JAK SZKODLIWE MOGĄ BYĆ KLESZCZE?

Kleszcze są prawdziwym zagrożeniem, ponieważ są zdolne do przenoszenia bakterii, wirusów i wielu chorób, które mogą być wyjątkowo szkodliwe dla ludzi i ich zwierząt. Choroby i wszystko, co nieprzyjemne, jakie może przenosić kleszcz, przenosi się na jego potomstwo, co oznacza, że ​​inwazja kleszczy jest równoznaczna z rezerwuarem infekcji. Gorączka, zapalenie mózgu, a nawet borelioza należą do potencjalnych zagrożeń dla zdrowia ludzkiego przenoszonych przez kleszcze.

JAK ZAPOBIEC INWAZJI KLESZCZY?

Oprócz używania jakiegoś środka odstraszającego, możesz zapobiec inwazji kleszczy, sprawdzając siebie i swojego psa przed wejściem do domu. Kleszcze mogą przykleić się do ubrania, ale jeśli znajdziesz je na skórze, lepiej poszukaj pomocy medycznej, zamiast samemu ją usuwać.

Oczywiście najlepszym sposobem na usunięcie kleszczy jest skorzystanie z profesjonalnych usług takiej firmy jak DDDezynfektor.

Zwalczanie mrówek

Mrówki są bardzo społecznymi owadami i są spokrewnione z osami i pszczołami. Stało się to około 130 milionów lat temu, kiedy straciły skrzydła. Istnieje ponad 22 000 gatunków mrówek.

Można je zidentyfikować po ich ilości; Mrówki tworzą kolonie, których wielkość może wahać się od kilkudziesięciu do nawet kilku milionów. Mrówki są zorganizowane w tych koloniach jako robotnice i żołnierze, którzy pracują razem, tworząc bardzo udaną jednostkę działającą dla królowej i wspierającą kolonię. Mrówki skolonizowały prawie wszystkie masy lądowe na świecie i potrafią bardzo szybko przystosować się do zmieniającego się klimatu. Potrafią szybko sięgać po zasoby i bronić się przed drapieżnikami

Jednak ich zdolność do wykorzystywania zasobów powoduje, że mrówki wchodzą w konflikt z ludźmi, ponieważ mogą niszczyć uprawy i atakować budynki.

Jeśli chcesz pozbyć się mrówek ze swojego ogrodu czy domu, zadzwoń i skorzystaj z darmowej wyceny!

pobrane (1)

Pozbądź się pluskiew

DDDezynfektor może pomóc we wszystkich twoich problemach z pluskwami na Mazowszu. Oferujemy szybką, dyskretną usługę kontroli pluskiew, wykrywania pluskiew, fumigacji pluskiew dla  hoteli, pensjonatów i prywatnych domów . Jeśli masz  problem z pluskwami, zadzwoń do ekspertów od pluskiew już dziś, aby uzyskać szybką obsługę, aby szybko pozbyć się problemu.

Nasza firma oferuje szybką odpowiedź na wszystkie zapytania 7 dni w tygodniu. Obejmujemy teren Mazowsza, i oferujemy niedrogie  rozwiązania identyfikacji i zwalczania pluskiew. Oferujmy bezpłatne inspekcje pluskiew dla Twojej nieruchomości i oferujemy dyskretną obsługę

Dorosłe pluskwy są czerwonawo-brązowe, spłaszczone, owalne i bezskrzydłe. Pluskwy mają mikroskopijne włoski, które nadają im paskowaty wygląd. Dorosłe osobniki osiągają 4-5 mm długości i 1,5-3 mm szerokości. Świeżo wyklute nimfy są przezroczyste, jaśniejsze i brązowieją, gdy pysk i osiągają dojrzałość.

Pluskwy używają feromonów do komunikowania się o miejscach gniazdowania, atakach i rozmnażaniu.

Długość życia pluskiew różni się w zależności od gatunku i jest również zależna od karmienia.

Pluskwy to owady (wysysające krew). Większość gatunków żywi się ludźmi tylko wtedy, gdy inna zdobycz jest niedostępna. Pluskwy są przyciągane do swoich gospodarzy przede wszystkim przez dwutlenek węgla, w drugiej kolejności przez ciepło, a także przez niektóre chemikalia.

Pluskwa przebija skórę żywiciela dwiema wydrążonymi rurkami do karmienia. Jedną rurką wstrzykuje swoją ślinę, która zawiera środki znieczulające, a drugą pobiera krew gospodarza. Po karmieniu przez około pięć minut pluskwa wraca do swojej kryjówki.

Chociaż pluskwy mogą żyć przez rok bez karmienia, zwykle starają się karmić co pięć do dziesięciu dni. W chłodne dni pluskwy mogą żyć przez około rok; w temperaturach bardziej sprzyjających aktywności i karmieniu około 5 miesięcy.