Dezynfekcja

Dezynfekujemy domy, mieszkania, biura, inne pomieszczenia i samochody, skutecznie usuwając wirusy, grzyby, bakterie i inne drobnoustroje.

Dezynfekujemy pomieszczenia po pożarach, po zwłokach po koronawirusie i innych chorobach. Zajmujemy się także ozonowaniem pomieszczeń. Serdecznie zapraszamy.

kontakt@dddezynfektor.pl tel. +48 798 362 222

275173443_488410829530609_412005848627994821_n
pobrane (3)

Dezynfekcja ozonem - ozonowanie

Jesteśmy sprawdzoną i pewną firmą dezynfekującą na Mazowszu. Opracowaliśmy procedurę dezynfekcji powierzchni, korzystając z wytycznych wysokiej jakości specjalistów, aby oferować usługi dezynfekcji dla organizacji prywatnych i publicznych z różnych branż, w tym handlu detalicznego, wynajmu, transportu, rozrywki itp. wszystkich rozmiarów, które albo cierpią na potwierdzony przypadek koronawirusa, albo chcą podjąć środki w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa lub innych bakterii i chorób.

Dezynfekcja ozonem to jeden z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych sposobów na pozbywanie się źródeł bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów.

Niestety nie w każdym przypadku dezynfekcja ozonem jest możliwa, w tym momencie stosujemy pewne i sprawdzone, a przede wszystkim bezpieczne metody użycia środków chemicznych za pomocą oprysków lub zamgławiania.

Ozonowanie to sprawdzony i skuteczny sposób dezynfekcji i czyszczenia pomieszczeń bez konieczności stosowania środków chemicznych. Ozonowanie pomoże odkazić pomieszczenia, a także usunąć nieprzyjemny zapach, roztocza i grzyby. Usługi ozonowania przydadzą się w obiektach użyteczności publicznej (takich jak dworce, szpitale), firmach, magazynach i biurach oraz prywatnych domach i mieszkaniach.

Nasza firma oferuje Państwu skuteczne i profesjonalne ozonowanie pomieszczeń. Pomożemy Ci usunąć roztocza, grzyby, pleśń, wirusy, bakterie i nieprzyjemny zapach z  domów i mieszkań.

Nasze usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników przy użyciu najwyższej jakości środków czyszczących oraz nowoczesnego sprzętu. Skuteczność ozonowania w dużej mierze opiera się na możliwościach gazu, który może przedostać się do miejsc niedostępnych innymi metodami.

Ozonowanie działa w pomieszczeniu natychmiast po użyciu, a efekty utrzymują się przez długi czas.

Kompleksowo ozonujemy i dezynfekujemy:

 • domy i apartamenty
 • obszary objęte kwarantanną
 • biura
 • szpitale
 • centra medyczne
 • apartamenty i pokoje hotelowe


Ozonujemy

DOMY – Usuwamy nawet te trudne do usunięcia zapachy i zapachy, doskonale dezynfekujemy powietrze po
przebytych chorobach, a zwłaszcza po kwarantannie.
BIURA – Tam, gdzie dziesiątki pracowników mają ze sobą kontakt, a dodatkowo w pomieszczeniach nie ma wentylacji,
kumulują się wirusy i bakterie, a klimatyzacja jest zanieczyszczona – ozon pomoże oczyścić powietrze.
SALONY URODY I WŁOSÓW – Zdobądź zaufanie klientów oferując im zabiegi w wolnych od wirusów i zdezynfekowanych salonach.
HOTELE – Twoi goście będą czuli się bezpieczniej, gdy zostaną zakwaterowani w ozonowanych i odświeżonych pokojach – będą mieć pewność, że całe pomieszczenie
jest wysterylizowane i wyczyszczone po poprzednich gościach.
SAMOCHODY – zabija grzyby, bakterie i roztocza; oczyszcza również klimatyzację.
SZKOŁY – PRZEDSZKOLA – Zabija wszystkie bakterie i wszystkie wirusy, które bardzo szybko rozprzestrzeniają się pomiędzy
SKLEPAMI, SIŁOWNIAMI, DOMAMI OPIEKI I WIELE WIĘCEJ!

Sprzątanie po zgonach - dezynfekcja po zmarłym

Nagła śmierć to zawsze ból, szczególnie dla rodziny, znajomych czy współpracowników. Dla tych osób, kwestia dezynfekcji po zgonie może okazać się niemożliwa do wykonania, gdyż ciężar psychiczny może okazać się zbyt wielki. Jeśli śmierć ma miejsce w miejscu publicznym, hotelu, domu lub samochodzie – wymaga to natychmiastowej reakcji sprzątania po śmierci, która jest skuteczna i szybka. DDDezynfektor zapewnia wysokiej jakości profesjonalne usługi sprzątania po śmierci, które usuwają całą krew lub płyny ustrojowe na miejscu zbrodni.

Usługi sprzątania po śmierci

Usuniemy wszystkie bioniebezpieczne materiały, takie jak krew i płyny ustrojowe. Nasi wyszkoleni profesjonalni specjaliści będą sprzątać po śmierci w domach, pojazdach lub biurach poprzez staranne szorowanie, dezynfekcję i dezodoryzację obszaru, przywracając go do ponownego użycia. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z samobójstwem, zabójstwem, śmiercią w samotności czy wypadkiem przy pracy, zareagujemy natychmiast i skutecznie, bez żadnych defektów.

DDDezynfektor zapewni następujące usługi sprzątania po śmierci mieszkańcom i właścicielom firm:

 • Sprzątanie miejsca zbrodni
 • Oczyszczanie po śmierci
 • Oczyszczanie krwi
 • Usługa odzyskiwania biologicznego
 • Sprzątanie po zabójstwie
 • Sprzątanie po samobójstwie
 • Porządkowanie mieszkań po zbieraczach
 • Usuwanie zagrożeń biologicznych

Nasze załogi są przygotowane, by natychmiast rozpocząć sprzątanie po śmierci , przyjeżdżając nieoznakowanym pojazdem, aby chronić Twoją prywatność. Licencjonowani, zobowiązani i ubezpieczeni pracownicy są dobrze wyszkoleni i ustalą jasny plan komunikacji. Poniżej przedstawiamy niektóre z kluczowych kroków, które podejmujemy, aby zapewnić pełną satysfakcję klienta.

 • Usuwamy wszelkie meble, podłogi lub okładziny ścienne, które mogły zostać zanieczyszczone
 • Dezynfekujemy obszar czyszczenia zbrodni i śmierci za pomocą komercyjnych roztworów czyszczących niszczących wszystkie wirusy i choroby
 • Usuwamy wszystkie plamy za pomocą specjalnych narzędzi czyszczących
 • Stosujemy komercyjne środki odkażające, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji z krwi i odsłoniętych części ciała
 • Stosujemy dezodoranty, aby usunąć nieprzyjemne zapachy
 • Bezpiecznie usuwamy i utylizujemy wszystkie biozagrożenia


Zadzwoń do profesjonalnej firmy sprzątającej po śmierci, której możesz zaufać

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprzątaniu po śmierci, zadzwoń do nas o dowolnej porze dnia i nocy pod numer +48 736 851 072, a my wyślemy zespół do Twojej lokalizacji.