Dezynfekcja Łomianki

Zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją mieszkań, domów, pomieszczeń, hal, magazynów czy samochodów w Piasecznie i w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

Firma DDDezynfektor to specjaliści, którzy na co dzień zajmują się usługami DDD na terenie Łomianek i okolic. Zapraszamy do współpracy.

kontakt@dddezynfektor.pl tel. +48 736 851 072

Pierwsza stolica Polski to:

pobrane (3)

Dezynfekcja ozonem - ozonowanie Łomianki

DEZYNFEKCJA I OZONOWANIE ŁOMIANKI

Ozonowanie Łomianki to skuteczna, wszechstronna i popularna wśród naszych klientów metoda czyszczenia, która nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach, ale ma również inne korzystne właściwości:

  • Eliminacja obecnych alergenów
  • Eliminacja drobnoustrojów w domach/biurach/pojazdach itp.

OZONOWANIE MIESZKAŃ ŁOMIANKI JAKO METODA DEZYNFEKCJI

Dzięki ozonowaniu usuwane są nieprzyjemne zapachy domowe, a jednocześnie powietrze pozbawione jest patogenów, mikroorganizmów i innych cząsteczek przenoszących zapach. Ponadto nie wymaga stosowania szkodliwych dla zdrowia produktów chemicznych, które mogą pozostawać w powietrzu jak i na czyszczonych powierzchniach.
Co najważniejsze, dzięki tej metodzie pozbędziesz się bakterii, wirusów i grzybów, które powodują wiele dolegliwości i rozwoju chorób.
Kolejną zaletą ozonowania jest to, że nie niszczy czyszczonych powierzchni i nie pozostawia nieprzyjemnego „chemicznego” zapachu w powietrzu/pomieszczeniu.


Czas trwania sprzątania ozonem w Łomiankach uzależniony jest od wielkości problemu, a także wielkości czyszczonych powierzchni/pomieszczeń oraz ilości i mocy użytych podczas sprzątania generatorów ozonu. Zwykle ozonowanie jednego pomieszczenia trwa od 30 do 60 minut.

Ozon to trzyatomowa cząsteczka tlenu, która wykazuje silne właściwości antyseptyczne. Prowadzi to do utleniania nienasyconych kwasów tłuszczowych, z których zbudowana jest błona komórkowa bakterii. Wywołane uszkodzeniami ozonu zabijają bakterie lub tracą zdolność do reprodukcji.

Aktywny tlen, inaczej nazywany ozonem, od lat wykorzystywany jest m.in. do dezynfekcji wody (dzięki czemu woda kranowa straciła swój chlorowy smak). Ozonowanie to jedna z najlepszych metod dezynfekcji stosowana w mieszkaniach i domach, ale także w budynkach użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, żłobki i punkty gastronomiczne).

Udowodniono naukowo, że ozon ma silne działanie destrukcyjne na bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy. Z tego powodu jest powszechnie stosowany do dezynfekcji szpitali. Oczyszczanie poprzez ozonowanie jest skuteczniejsze niż przy użyciu chloru, fluoru czy promieniowania UV.

Ozon jest niezwykle niestabilnym gazem i szybko rozkłada się do tlenu. Spadek ozonu w powietrzu do bezpiecznego poziomu można przyspieszyć przewietrzając pomieszczenie, w którym odbywało się ozonowanie.

Wyjątkowe właściwości ozonu sprawiają, że jest on szeroko stosowany, ale nieumiejętne ozonowanie może spowodować zagrożenie dla zdrowia. Niezbędna jest wiedza na temat obsługi generatora ozonu, dlatego nasze usługi świadczą wyłącznie kompetentni i certyfikowani specjaliści, korzystający z najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia.

Sprzątanie po zgonach - dezynfekcja po zmarłym Łomianki

Sprzątanie domu po śmierci, zbrodni, samobójstwie Łomianki

Każdy rodzaj czyszczenia po śmierci może być zarówno niebezpieczny, jak i trudny do zrealizowanie. Zwłaszcza jeśli jesteś osobiście zaangażowany lub przywiązany do osoby zmarłej. Wszystkie usługi sprzątania po śmierci obejmują zarówno krew, wymioty i kał. Wszystko to stanowi scenę traumy i może stanowić zagrożenie dla zdrowia każdego, kto się z nimi zetknie!

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy osobami, do których można się zwrócić w przypadku konieczności sprzątania po zgonie w Łomiankach.

Czyszczenie po zmarłym Łomianki to nie tylko czyszczenie dotkniętego obszaru, ale, co ważniejsze, usuwanie ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego! Wykorzystujemy również to, co najlepsze w dezynfekcji, sprzęcie czyszczącym i chemikaliach. Możesz więc mieć pewność, że po zakończeniu zabiegu pozostawiamy obszar bezpieczny i czysty do powrotu.

Pozostawiamy obszar zabiegu czysty i wolny od wszelkich zanieczyszczeń lub śladów, co oznacza, że ​​po powrocie nie będzie żadnych przykrych przypomnień o tym, co się wydarzyło. Twarde powierzchnie można czyścić i dezynfekować, jednak miękkie meble będą musiały zostać usunięte przed spaleniem, w tym dywany, sofy itp. Będziemy oczywiście dążyć do wyczyszczenia i zwrotu wszelkich przedmiotów o wartości sentymentalnej lub pieniężnej, jednak nie zawsze jest to możliwe.