Deratyzacja

Myszy i szczury w miejscu zamieszkania, pracy czy w jego otoczeniu to nie tylko dyskomfort, ale także niebezpieczeństwo. Gryzonie potrafią przenosić niebezpieczne choroby, dlatego warto się przed nimi chronić.

Realizujemy profesjonalne usługi deratyzacji, usuwania myszy, szczurów i innych szkodników, a także utylizacji i wywożenia zdechłych gryzoni. Deratyzacja to proces długotrwały, stosujemy tylko bezpieczne metody zarówno fizyczne jak i chemiczne. Zapraszamy do współpracy!

kontakt@dddezynfektor.pl tel. +48 798 362 222

mysz-domowa-01_600x400

Usuwanie myszy i szczurów

Gęsto zaludnione Mazowsze jest rajem dla szkodników, takich jak szczury i myszy . Jako komensalne szkodniki, gryzonie z łatwością przystosowały się do życia w naszej okolicy. Zarówno szczury, jak i myszy domowe są wszystkożerne, jedzą wszystko, od zawartości worków na śmieci i wyrzuconych resztek po zawartość pojemników na kompost oraz owoce i nasiona w podwarszawskich ogrodach, parkach i na otwartych przestrzeniach.

Szczury – realne zagrożenie w metropoliach

Wraz z rozwojem Warszawy i okolicznych miejscowości będzie rosnąć  problem ze szczurami. Coraz więcej ludzi zapewni szczurom więcej możliwości wygrzebywania pożywienia i znalezienia schronienia, co sprawia, że ​​zabezpieczenie własności przed gryzoniami jest ważniejsze niż kiedykolwiek i szukanie profesjonalnego usuwania szczurów w domach, mieszkaniach, ogrodach czy w miejscach pracy.

Zidentyfikuj gdzie znajdują się szczury

Zidentyfikuj kilka typowych objawów szczurów, aby pomóc określić, czy masz problem.

Pozbądź się szczurów

Oferujemy skuteczne, długoterminowe rozwiązania problemu szczurów w mieszkaniu, domu czy Twojej okolicy.

Zapobiegaj kolejnym inwazjom

Zobacz, jak zapobiegać szczurom dzięki praktycznym poradom i łatwym do wykonania krokom.

Pozbądź się myszy ze swojego otoczenia

Z czterech najpopularniejszych typów myszy w Polsce mysz domowa jest zdecydowanie największym małym szkodnikiem naszych miejscowości. Jak sama nazwa wskazuje, wolą mieszkać w pomieszczeniach, wykorzystując strychy, szczeliny pod podłogami i przestrzenie w ścianach szczelinowych do gniazdowania. Wykwalifikowani deratyzatorzy z naszej firmy mogą doradzić, jak zabezpieczyć dom przed myszami i wyeliminować już istniejącą inwazję myszy.

znajdź typowe objawy występowania myszy

Sprawdź oznaki aktywności myszy, aby sprawdzić, czy to na pewno ten gryzoń.

Pozbywanie się myszy

Skorzystaj z profesjonalnych, ukierunkowanych zabiegów, aby szybko usunąć myszy z domu.

Nie pozwól na ponowną wizytę myszy w domu

Praktyczne porady i najważniejsze wskazówki, jak zapobiegać inwazji myszy na Twoją posesję.